Belépés

Cimkék: atlétika

100 éves a torontói maraton sztárja 583

100 éves és sikeres futó, most éppen a torontói maratont teljesítette elképesztő kitartással! Teljesítményével Fauja Singh a világ legöregebb maratoni futója.

A háromgyermekes ultrafutó sikerei - Lubics Szilvia 245 km-es ultramaratont nyert 512

Ultrafutónk a legendás Athéntől Spártáig tartó 245,3 kilométeres Spartathlont 29 óra 7 perc 39 másodperc alatt teljesítette, és ezzel első magyarként nyert a nők között.

Csak a győzelem számít? - Íme a fair play bajnoka! 3217

Egy olyan történet részese a baszk atléta, amely manapság már szinte elképzelhetetlen a sport világában...

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton - megvan az abszolút győztes 611

Az ötödik nap végéhez érve, a félmaratoni táv teljesítését követően Németh Csabát hirdették ki abszolút győztesnek a Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaratonon.

London 2012: egyelőre 79 biztos magyar induló és további esélyesek - íme a teljes lista 793

Jelen állás szerint - a csak B szinttel rendelkező úszókat nem számítva - 79 magyar versenyző indulhatna a jövő évi olimpián.