Nőikézilabda EHF Kupa - Magabiztosan nyert a Békéscsaba

Magabiztosan győzött a Békéscsaba a pályaválasztói jogáról lemondott macedón Vardar Szkopje ellen a női kézilabda EHF Kupában, a nyolcaddöntőbe jutásért rendezett első, pénteki mérkőzésen.

Női EHF Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés:
Vardar Szkopje (macedón) - Budapest Bank-Békéscsaba 20-39 (8-20)
-----------------------------------------------------------------

A visszavágót szombaton 17 órától rendezik, akkor már hivatalosan is a Békéscsaba lesz a pályaválasztó.
undefinedFotó: elorenkse.hu

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

Kapcsolódó írásaink

Szép volt lányok: szenzációs játékkal vertük a norvégokat!

A magyar női kézilabda-válogatott az Európa-bajnokság középdöntőjében 29-25-re legyőzte Norvégiát, így az ötödik helyért játszhat a tornán.

A magyar kapusé a kézilabda Eb legszebb védése (+videó)

Az Európai Kézilabda Szövetség az Eb csoportköre után összeállított egy ötös listát, amelyben a legszebb védések szerepelnek.

Magabiztos győzelem a lengyelek ellen, középdöntős a női kézilabda válogatottunk!

A győri csoport keddi, második fordulójában 29-23-ra győztük le a lengyel csapatot.

Szurkolásra fel: vasárnap indul a női kézilabda Eb!

A magyar női válogatott a legjobb hatot tűzte ki célul, de a játékosok bíznak abban, hogy a szurkolók segítségével egy dobogós helyet is megcsíphetnek.